WOODEN CITY 3D puzzle Diplodocus 50 dílků
Kód: 147740
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dřevěná mechanická stavebnice z Jurské série Diplodocus je určena pro milovníky pravěkých tvorů. Po sestavení model ve vašich rukou ožije, má pohyblivou hlavu a končetiny. Díky jedinečnému designu a překvapivým detailům tohoto modelu bude vaše skládání plné zábavy. 3D puzzle WOODEN CITY Jurassic Series Diplodocus je výborným dárkem pro každého milovníka dinosaurů. Obtížnost: 2 z 5 (dle rozdělení Wooden City) Orientační doba na složení: 1 hodina Měřítko: 1:108 Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY zažijete hodiny zábavy při skládání a poznáte převody, gumičkové motory, ozubená kolečka a další součástky z bezprostřední blízkosti. funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu propracované detaily vložený obrázkový návod na vnitřní straně obalu jsou QR kódy pro zobrazení návodu a instruktážního videa UPOZORNĚNÍ: K sestavení je třeba ulamovací nůž, nůžky, brusný papír a svíčku z vosku (není součástí výrobku). Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba navoskovat pohyblivé části modelu. Rozměr složeného puzzle cca 15 x 2,6 x 10,8 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 5903641494625 |
| Počet dílků: | 50 |
| Rozměry krabice (balení): | 24,5 x 9 x 2,6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 15 x 2,6 x 10,8 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 8 let |
| Doba hraní: | 60 min |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
