WOODEN CITY 3D puzzle Dream Express s kolejemi 220 dílků
Kód: 150378
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Od dětství každý snil o tom, že bude mít vláček s kolejemi, bude ho sestavovat a sledovat, jak jezdí. Představujeme vám dřevěný Express snů vám pomůže vrátit se do minulosti a připomenout si své vzpomínky a pocity. Sestavte model s kamarády nebo dětmi, postavte ho na koleje a užijte si chvíle zábavy a štěstí v přítomnosti. - startuje se speciálním klíčem - pohybuje se pomocí gumičkového motoru - má hnací kola - ujetá vzdálenost při plném spuštění gumičkového motoru je 3 m - jezdí dopředu, dozadu a dokola 3D puzzle WOODEN CITY Wooden Dream Express je neobvyklým dárkem pro vaše blízké a milovníky světa na kolejích. Obtížnost: 4 z 5 (dle rozdělení Wooden City) Orientační doba na složení: 6 hodin Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY zažijete hodiny zábavy při skládání a poznáte převody, gumičkové motory, ozubená kolečka a další součástky z bezprostřední blízkosti. funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu propracované detaily obrázkový návod UPOZORNĚNÍ: K sestavení je třeba ulamovací nůž, nůžky, brusný papír a svíčku z vosku (není součástí výrobku). Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba nápravy a ozubená kolečka navoskovat. Rozměr složeného puzzle cca 8,5 x 10,4 x 30 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 5906874128718 |
| Počet dílků: | 220 |
| Rozměry krabice (balení): | 35,5 x 24 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 8,5 x 10,4 x 30 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 360 min |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
