WOODEN CITY 3D puzzle Dvouplošník 63 dílků
Kód: 145716
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Divoká modrá obloha volá! Dřevěná mechanická stavebnice modelu Dvouplošníku má jedinečný design a překvapivé detaily. Vydejte se na vlastní dobrodružství Indiana Jonese - s vlastním dvouplošníkem od WOODEN CITY si snadno představíte, jak letíte vzduchem a prcháte před pronásledovateli s otcovým deníkem, stejně jako ve filmu Indiana Jones a poslední křížová výprava. Jste-li romantik, pak poletíte ve stopách francouzského spisovatele a průkopníka letectví Antoina de Saint-Exupéryho, autora Malého prince. Na bývalém mezipřistání Aéropostale na letišti jihozápadně od marockého města Tarfaya se nachází vedle sebe malé muzeum se speciálním památníkem dvouplošníku, obojí věnované Saint-Exupérymu. Model letadla má vrtuli poháněnou gumovými pásy ("rezinomotor") s nastavitelnou akcelerací. Její lopatky se roztočí a letadlo na rovném povrchu rychle zrychlí. Užijte si to! Ovládání tohoto speciálního letadla je ve vašich rukou. 3D puzzle WOODEN CITY Biplane - Dvouplošník bude nejlepším dárkem pro každého milovníka letadel. Obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Wooden City) Orientační doba na složení: 2 hodiny Měřítko: 1:50 Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY zažijete hodiny zábavy při skládání a poznáte převody, gumičkové motory, ozubená kolečka a další součástky z bezprostřední blízkosti. funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu propracované detaily UPOZORNĚNÍ: K sestavení je třeba ulamovací nůž, nůžky, brusný papír a svíčku z vosku (není součástí výrobku). Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba nápravy a ozubená kolečka navoskovat. Rozměr složeného puzzle cca 16,1 x 14 x 8,8 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 5906874128039 |
| Počet dílků: | 63 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 17,5 x 2,8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16,1 x 14 x 8,8 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 100 min |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
