WOODEN CITY 3D puzzle Express s tendrem a kolejemi 580 dílků
Kód: 147790
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Tato úžasná sada bude skvělým způsobem jak trávit volný čas. Dokonale navržený dřevěný Express s tendrem a realistickými detaily vám pomůže vrátit se do minulosti a oživit své vzpomínky na dětství. Sestavte model s kamarády nebo dětmi, postavte ho na koleje a užijte si chvíle zábavy a štěstí v přítomnosti. - startuje se speciálním klíčem - dvířka od spalovny - hnací kola - spřáhlo spojující express a tendr - jezdí dopředu, dozadu a dokola - sestavený model: 55,8 x 11 x 12,2 cm - rozměry kolejí: 60 x 6,1 x 1,5 cm 3D puzzle WOODEN CITY Railway Station je neobvyklým dárkem pro vaše blízké a milovníky světa na kolejích. Obtížnost: 4 z 5 (dle rozdělení Wooden City) Orientační doba na složení: 10 hodin Měřítko: 1:40 Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY zažijete hodiny zábavy při skládání a poznáte převody, gumičkové motory, ozubená kolečka a další součástky z bezprostřední blízkosti. funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu propracované detaily obrázkový návod UPOZORNĚNÍ: K sestavení je třeba ulamovací nůž, nůžky, brusný papír a svíčku z vosku (není součástí výrobku). Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba nápravy a ozubená kolečka navoskovat. Rozměr složeného puzzle cca 55,8 x 11 x 12,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.52 kg |
| EAN: | 5906874128473 |
| Počet dílků: | 580 |
| Rozměry krabice (balení): | 35,5 x 24 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 55,8 x 11 x 12,2 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 600 min |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
