WOODEN CITY 3D puzzle Gear Globe nástěnné hodiny 416 dílků
Kód: 169388
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Pokud hledáte originální a neobvyklý dárek pro své blízké, tento 3D model bude ideálním řešením! Dárek, který překračuje hranice všednosti. Pro nadšence designu, mechaniky nebo kreativních projektů. Každá část se bez námahy sladí a zajistí hladké sestavení. Orientační doba na složení: 8 hodin. Obtížnost: 5,5. Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY zažijete hodiny zábavy při skládání. Funkční mechanický model. Skládání bez použití lepidla nebo nářadí. Kvalitní zpracování z přírodního materiálu. Propracované detaily. Návod ke stažení pomocí QR kódu na obale. UPOZORNĚNÍ: K sestavení v případě potřeby použijte odlamovací nůž a brusný papír (není součástí výrobku). Rozměr složeného puzzle cca 49,3 x 26,4 x 9,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.09 kg |
| EAN: | 5905488790564 |
| Počet dílků: | 416 |
| Rozměry krabice (balení): | 36 x 24 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 49,3 x 26,4 x 9,2 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 15 let |
| Doba hraní: | 8 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
