WOODEN CITY 3D puzzle Globus 231 dílků
Kód: 145732
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dřevěné 3D puzzle Globus je neobyčejná mapa světa, fascinující výzva a také skládačka pro relaxaci, odbourání stresu a zajímavá dekorace. - otáčí se kolem vlastní osy - názvy kontinentů v anglickém jazyce - elegantní podstavec s tajnou schránkou (třeba na vizitky) 3D puzzle WOODEN CITY World Globe je neobvyklým dárkem pro vaše blízké a milovníky cestování. Obtížnost: 4 z 5 (dle rozdělení Wooden City) Orientační doba na složení: 7 hodin Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY zažijete hodiny zábavy při skládání a poznáte převody, gumičkové motory, ozubená kolečka a další součástky z bezprostřední blízkosti. funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu propracované detaily UPOZORNĚNÍ: K sestavení je třeba ulamovací nůž, nůžky, brusný papír a svíčku z vosku (není součástí výrobku). Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba nápravy a ozubená kolečka navoskovat. Rozměr složeného puzzle cca 25,5 x 15,8 x 18 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.01 kg |
| EAN: | 5906874128909 |
| Počet dílků: | 231 |
| Rozměry krabice (balení): | 35,5 x 24 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 25,5 x 15,8 x 18 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 420 min |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
