WOODEN CITY 3D puzzle hlavolam mini Zoo
Kód: 142776
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dřevěné 3D puzzle, které po složení poslouží jako kapesní hlavolam pro jednoho k ukrácení dlouhé chvíle. Cílem hlavolamu Zoo je uspořádat dílky tak, aby se všechny vešly do vymezeného prostoru. rychlé sestavení bez použití lepidla nebo nástrojů kompaktní velikost, vhodná na cesty součástí je krabička, aby se žádný dílek neztratil vyrobeno z kvalitní překližky hlavolam můžete nechat v přírodním provedení nebo nabarvit (např. fixy) vyrobeno v EU vhodné jeko dárek Orientační doba na složení: pár minut Rozměr složeného puzzle cca 6 x 6 x 1,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 5906874128466 |
| Počet dílků: | 21 |
| Rozměry krabice (balení): | 6 x 6 x 1,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 6 x 6 x 1,2 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
