WOODEN CITY 3D puzzle hra mini Mlýn
Kód: 142775
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dřevěné 3D puzzle, které po složení poslouží jako kapesní hra k ukrácení dlouhé chvíle. rychlé sestavení bez použití lepidla nebo nástrojů kompaktní velikost, vhodná na cesty součástí je krabička, aby se žádný dílek neztratil vyrobeno z kvalitní překližky hru můžete nechat v přírodním provedení nebo nabarvit (např. fixy) vyrobeno v EU vhodné jeko dárek Orientační doba na složení: pár minut Pravidla hry Mlýn: Každý hráč si vezme 9 žetonů. Cílem je postavit co nejvíce mlýnů ( řada 3 žetonů stejné barvy vedle sebe). Podaří-li se hráči vytvořit mlýn, může vyřadit ze hry jeden ze soupeřových žetonů. Jakmile jsou všechny volné žetony rozmístěny, začíná druhá fáze hry. Hráči střídavě pohybují svými žetony a snaží se vytvářet další mlýny, aby mohli soupeři sebrat žeton. V rámci svého tahu musí pohnout jedním žetonem po čáře na volné místo. Hra končí, pokud se jeden z hráčů nemůže pohnout nebo mu zůstaly jen 2 žetony a nemůže tedy vytvořit mlýn. Rozměr složeného puzzle cca 6 x 6 x 1,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 5906874128527 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 6 x 6 x 1,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 6 x 6 x 1,2 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
