WOODEN CITY 3D puzzle hra mini Šachy
Kód: 142772
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dřevěné 3D puzzle, které po složení poslouží jako kapesní hra k ukrácení dlouhé chvíle. rychlé sestavení bez použití lepidla nebo nástrojů kompaktní velikost, vhodná na cesty součástí je krabička, aby se žádný dílek neztratil vyrobeno z kvalitní překližky hru můžete nechat v přírodním provedení nebo nabarvit (např. fixy) vyrobeno v EU vhodné jeko dárek Orientační doba na složení: pár minut Rozměr složeného puzzle cca 6 x 6 x 1,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 5906874128428 |
| Počet dílků: | 39 |
| Rozměry krabice (balení): | 6 x 6 x 1,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 6 x 6 x 1,2 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
