WOODEN CITY 3D puzzle hra Šachy a Dáma 2v1
Kód: 142761
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Kdo by neznal tradiční hru šachy nebo aspoň dámu? Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY Vám po po složení poslouží jako plnohodnotná stolní hra, což z výrobku dělá perfektní dárek pro každou příležitost. skládání bez použití lepidla nebo nářadí skládací šachovnice slouží současně jako uzavíratelná krabička na figurky černá políčka a černé figurky doporučujeme nabarvit tmavým fixem obrázkový návod vyrobeno v EU vhodné jeko dárek Orientační doba na složení: 1 hodina Rozměr šachovnice po složení: 13x13cm Rozměr složeného puzzle cca 13 x 13 x 5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 5906874128602 |
| Počet dílků: | 92 |
| Rozměry krabice (balení): | 24,5 x 18 x 1 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 13 x 13 x 5 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
