WOODEN CITY 3D puzzle Kouzelné hodiny Limitovaná edice 149 dílků
Kód: 150232
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Naše kouzelné hodiny jsou pohádkou, kterou vyprávíte vy. Dva ciferníky, efektní rytiny, otáčející se ozubená kola a stálý rytmus kyvadla. Staňte se kouzelníkem s tímto mechanickým 3D modelem od WOODEN CITY. Kouzelné hodiny Vás přenesou vás do světa Krásky a zvířete nebo její adaptace Kvítek Šarlatový, a co si z takových příběhů pamatujete? Samozřejmě mluvící hodiny Cogsworth! Model hodin je pohádka a věda v jednom: ⠀ - hodiny nejsou jen 3D puzzle, ale skutečně "žijí", - celý mechanismus můžete sledovat a studovat jeho práci, - skládá ze dvou ciferníků - jednoho pro hodiny a druhého pro minuty - hodinového mechanismu a kyvadla, - na jedno natažení vydrží fungovat cca 30 minut, - jsou rafinované, náladové a zároveň harmonické - budou jedinečnou ozdobou vašeho domova, - výrazné barevné prvky díky vysoce přesnému UV tisku, - dřevěná krabička slouží jako podstavec, - sběratelská edice. 3D puzzle WOODEN CITY Magic Clock - Kouzelné hodiny s jemně provedenou dřevořezbou jsou neobvyklým dárkem pro vaše blízké. Obtížnost: 4 z 5 (dle rozdělení Wooden City) Orientační doba na složení: 5 hodin Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY zažijete hodiny zábavy při skládání a poznáte převody, gumičkové motory, ozubená kolečka a další součástky z bezprostřední blízkosti. funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu propracované detaily UPOZORNĚNÍ: K sestavení je třeba ulamovací nůž, nůžky, brusný papír a svíčku z vosku (není součástí výrobku). Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba nápravy a ozubená kolečka navoskovat. Rozměr složeného puzzle cca 12,9 x 14,1 x 21,8 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.06 kg |
| EAN: | 5903641494571 |
| Počet dílků: | 149 |
| Rozměry krabice (balení): | 25 x 19,5 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 12,9 x 14,1 x 21,8 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 300 min |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
