WOODEN CITY 3D puzzle Kruhové koleje s přejezdem 159 dílků
Kód: 150373
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Už jste si sestavili svůj dřevěný expres? Tak je čas ho nastartovat a vyrazit na cestu po kruhové železnici s přejezdem. Užijte si chvíli a sledujte, jak expres jezdí. Pomocí přejezdu přepínejte směr pohybu a bavte se. - Vlak ujede na plné natažení 4,5 m. - Rozměry: 164 x 149 x 11,8 cm. 3D puzzle WOODEN CITY Round Rail + Crossing je neobvyklým dárkem pro vaše blízké a milovníky světa na kolejích. Obtížnost: 4 z 5 (dle rozdělení Wooden City) Orientační doba na složení: 3 hodiny Měřítko: 1:40 Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY zažijete hodiny zábavy při skládání a poznáte převody, gumičkové motory, ozubená kolečka a další součástky z bezprostřední blízkosti. funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu propracované detaily obrázkový návod UPOZORNĚNÍ: K sestavení je třeba ulamovací nůž, nůžky, brusný papír a svíčku z vosku (není součástí výrobku). Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba nápravy a ozubená kolečka navoskovat. Rozměr složeného puzzle cca 164 x 149 x 11,8 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.81 kg |
| EAN: | 5906874128480 |
| Počet dílků: | 159 |
| Rozměry krabice (balení): | 35,5 x 24 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 164 x 149 x 11,8 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 180 min |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
