WOODEN CITY 3D puzzle Mlýn 222 dílků
Kód: 150357
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Zelená louka, ptáci na modré obloze a starý mlýn - to jsou nezbytné součásti tradiční evropské krajiny. S větrnými mlýny nebudete bojovat jako Cervantesův Don Quijote. Budete je stavět! Dřevěná mechanická stavebnice větrného mlýna s jedinečným designem a překvapivými detaily modelu je stvořená pro příjemné chvíle plné zábavy a skvělých emocí. po natažení se lopatky mlýna otáčí pohon pomocí gumičkových převodů setrvačník mezi ozubenými koly na jedno natažení trvá pohyb cca 1 minutu spouštěcí páčka na levé straně pro zastavení pohybu schránka ve stojanu může sloužit pro drobnosti nebo jako pokladnička 3D puzzle WOODEN CITY Mill je dárkem s prvky dávné romatiky větrných mlýnů rozesetých po Evropě. Orientační doba na složení: 7 hodin Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY zažijete hodiny zábavy při skládání a poznáte převody, gumičkové motory, ozubená kolečka a další součástky z bezprostřední blízkosti. funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu propracované detaily UPOZORNĚNÍ: K sestavení je třeba ulamovací nůž, nůžky, brusný papír a svíčku z vosku (není součástí výrobku). Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba nápravy a ozubená kolečka navoskovat. Rozměr složeného puzzle cca 32,7 x 37,3 x 13,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.56 kg |
| EAN: | 5906874128060 |
| Počet dílků: | 222 |
| Rozměry krabice (balení): | 35,5 x 24 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 32,7 x 37,3 x 13,5 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 420 min |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
