WOODEN CITY 3D puzzle Motorka Café Racer 85 dílků
Kód: 157259
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Tento model motocyklu Café Racer oživuje dynamiku skutečných motocyklů. Díky mechanismu zpětného tahu se model pohybuje dopředu a dozadu a urazí vzdálenost přibližně 1 metr. Je poháněn motorem s gumičkou, který vám umožní zajímavý pohled na mechanismus pohybu. Dokonalý realistický design, snadno řiditelné kolo, setrvačný mechanismus, pogumovaná kola, možnost zpětného pohybu, imitace světel, přítomnost ovládacích prvků jako jsou volant a páčky, dojezd do vzdálenosti až 1 m, obal lze přeměnit na stojan pro sestavený model. 3D puzzle WOODEN CITY MotoCross bude skvělým doplňkem vašeho interiéru nebo dárkem pro milovníka silných strojů. Měřítko: 1:16 Obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Wooden City) Orientační doba na složení: 1,5 hodiny Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY se budete bavit při skládání a poznáte převody, gumičkové motory, ozubená kolečka a další součástky z bezprostřední blízkosti. funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu propracované detaily obrázkový návod UPOZORNĚNÍ: K sestavení je třeba ulamovací nůž, nůžky, brusný papír a svíčku z vosku (není součástí výrobku). Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba nápravy a ozubená kolečka navoskovat. Rozměr složeného puzzle cca 13,6 x 6 x 6,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 5906874128893 |
| Počet dílků: | 85 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 17,5 x 2,8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 13,6 x 6 x 6,5 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 90 min |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
