WOODEN CITY 3D puzzle Motorka MotoCross 88 dílků
Kód: 147754
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dřevěná mechanická stavebnice nejúžasnější motorky MotoCross na vás čeká! Díky jedinečnému designu a překvapivým detailům tohoto modelu bude vaše skládání plné zábavy. Můžete používat řízení pomocí předního kola. Motorka se setrvačným mechanismem může ujet až 1 metr. Čím je MotoCross tak výjimečný? - dokonalý realistický design, - snadno řiditelné kolo, - setrvačný mechanismus, - pogumovaná kola, - dojezd do vzdálenosti až 1 m. 3D puzzle WOODEN CITY MotoCross bude skvělým doplňkem vašeho interiéru nebo dárkem pro milovníka silných strojů. Obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Wooden City) Orientační doba na složení: 1,5 hodiny Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY zažijete hodiny zábavy při skládání a poznáte převody, gumičkové motory, ozubená kolečka a další součástky z bezprostřední blízkosti. funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu propracované detaily obrázkový návod UPOZORNĚNÍ: K sestavení je třeba ulamovací nůž, nůžky, brusný papír a svíčku z vosku (není součástí výrobku). Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba nápravy a ozubená kolečka navoskovat. Rozměr složeného puzzle cca 13,7 x 6,2 x 8,7 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 5906874128923 |
| Počet dílků: | 88 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 17,5 x 2,8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 13,7 x 6,2 x 8,7 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 90 min |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
