WOODEN CITY 3D puzzle Multifunkční organizér - Fotbalový míč 175 dílků
Kód: 150411
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Proč je být fotbalistou tak cool? Především jste vždycky ve skvělé formě, sport je váš život, jste slavní, máte svalnaté nohy a spoustu obdivovatelek. Zní to skvěle? Tento multifunkční 3D organizér je stvořený právě pro vás - úžasný fotbalový pohár. - lze použít pro kancelářské věci - roztočte stojan a sledujte, jak se míč otáčí - vyjměte míč ze stojanu a hrajte si jen tak 3D puzzle WOODEN CITY Footbal Cup je skvělým dárkem pro všechny fotbalové nadšence a fanoušky. Obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Wooden City) Orientační doba na složení: 2 hodiny Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY zažijete hodiny zábavy při skládání a poznáte převody, gumičkové motory, ozubená kolečka a další součástky z bezprostřední blízkosti. funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu propracované detaily obrázkový návod UPOZORNĚNÍ: K sestavení je třeba ulamovací nůž, nůžky, brusný papír a svíčku z vosku (není součástí výrobku). Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba nápravy a ozubená kolečka navoskovat. Rozměr složeného puzzle cca 15,4 x 11,4 x 11,4 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 5906874128671 |
| Počet dílků: | 175 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 17,5 x 2,8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 15,4 x 11,4 x 11,4 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 120 minut |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
