WOODEN CITY 3D puzzle Pistole Legend BRT-9, 31 dílků
Kód: 147733
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dřevěná mechanická stavebnice skutečné zbraně Legend BRT-9 je určena pro skutečné odvážlivce. Kromě odvahy budete muset při sestavování tohoto modelu uplatnit také inteligenci. Díky jedinečnému designu a překvapivým detailům tohoto modelu bude vaše trávení času plné zábavy. V modelu jsou zastoupeny detaily skutečné zbraně: - model střílí speciálními náboji v podobě gumiček (součástí výrobku) , - najednou lze vystřelit pět gumiček, - pojistka a zásobník nábojů. 3D puzzle WOODEN CITY Legend BRT-9 bude výborným dárkem pro každého milovníka střelných zbraní. Orientační doba na složení: 1,5 hodiny Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY zažijete hodiny zábavy při skládání a poznáte převody, gumičkové motory, ozubená kolečka a další součástky z bezprostřední blízkosti. funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu propracované detaily obrázkový návod UPOZORNĚNÍ: K sestavení je třeba ulamovací nůž, nůžky, brusný papír a svíčku z vosku (není součástí výrobku). Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba navoskovat pohyblivé části modelu. Rozměr složeného puzzle cca 10,7 x 7,7 x 2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 5903641494137 |
| Počet dílků: | 31 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 17,5 x 1 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 10,7 x 7,7 x 2 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 90 min |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
