WOODEN CITY 3D puzzle Přívěs 119 dílků
Kód: 150410
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Vlastnosti přívěsu: - hák pro připojení, - stejně velká kola 4x4 jako na džípu, - zvedací nástavba (typ sklápěče), - sklopné zadní dveře, - odnímatelný kanystr , - spouštěcí páku, - vhodné pro přepravu ulovené zvěře nebo zajatců. 3D puzzle WOODEN CITY Trailer je skvělým a nezbytným doplňkem vaší 3D sbírky dřevěných modelů. Obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Wooden City) Orientační doba na složení: 3 hodiny Měřítko: 1:12 Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY zažijete hodiny zábavy při skládání a poznáte převody, gumičkové motory, ozubená kolečka a další součástky z bezprostřední blízkosti. funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu propracované detaily obrázkový návod UPOZORNĚNÍ: K sestavení je třeba ulamovací nůž, nůžky, brusný papír a svíčku z vosku (není součástí výrobku). Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba nápravy a ozubená kolečka navoskovat. Rozměr složeného puzzle cca 24,5 x 14,4 x 11,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 5906874128114 |
| Počet dílků: | 119 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 17,5 x 3,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 24,5 x 14,4 x 11,2 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 180 minut |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
