WOODEN CITY 3D puzzle Puška Judgment Day RMT-870, 42 dílků
Kód: 147736
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dřevěná mechanická stavebnice skutečné zbraně Judgment Day RMT-870 je určena pro skutečné odvážlivce. Kromě odvahy budete muset při sestavování tohoto modelu uplatnit také inteligenci. Díky jedinečnému designu a překvapivým detailům tohoto modelu bude vaše trávení času plné zábavy. V modelu jsou zastoupeny detaily skutečné zbraně: - model střílí speciálními náboji v podobě gumiček (součástí výrobku) , - najednou lze vystřelit až pět gumiček (pro nabití pušky nasaďte každou gumičku zvlášť viz detail č.24) , - pojistka a zásobník nábojů. 3D puzzle WOODEN CITY Judgment Day RMT-870 bude výborným dárkem pro každého milovníka střelných zbraní. Orientační doba na složení: 1,5 hodiny Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY zažijete hodiny zábavy při skládání a poznáte převody, gumičkové motory, ozubená kolečka a další součástky z bezprostřední blízkosti. funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu propracované detaily obrázkový návod UPOZORNĚNÍ: K sestavení je třeba ulamovací nůž, nůžky, brusný papír a svíčku z vosku (není součástí výrobku). Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba navoskovat pohyblivé části modelu. Rozměr složeného puzzle cca 29,4 x 6,1 x 2,1 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 5903641494113 |
| Počet dílků: | 42 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 17,5 x 1 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 29,4 x 6,1 x 2,1 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 90 min |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
