WOODEN CITY 3D puzzle Roadster Limitovaná edice 115 dílků
Kód: 169386
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Pokud hledáte originální a neobvyklý dárek pro své blízké, tento 3D model bude ideálním řešením! Model se pohybuje pomocí gumového pohonu. Kontrolovaná přední kola. Vzdálenost ujetá při plném spuštění gumového pohonu je 1 m. Umístěn v dřevěné krabičce s magnetickými klipy, které můžete použít jako stojan pro vystavení modelu. Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY zažijete hodiny zábavy při skládání. Funkční mechanický model. Skládání bez použití lepidla nebo nářadí. Kvalitní zpracování z přírodního materiálu. Propracované detaily. Návod ke stažení pomocí QR kódu na obale. UPOZORNĚNÍ: K sestavení v případě potřeby použijte odlamovací nůž a brusný papír (není součástí výrobku). Rozměr složeného puzzle cca 16,6 x 9,1 x 5,9 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 5903641494526 |
| Počet dílků: | 115 |
| Rozměry krabice (balení): | 21 x 15 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16,6 x 9,1 x 5,9 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
