WOODEN CITY 3D puzzle Steampunk nástěnné hodiny 269 dílků
Kód: 151198
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
3D puzzle sada pro vytvoření úchvatných funkčních steampunkových hodin s kyvadlem, které se budou krásně vyjímat na zdi. Sestavte všechny díly a mechanismy dohromady a sledujte, jak fungují. A až budete hotovi, věda a umění splynou v jedinečné dekorační dílo. Nástěnné hodiny WOODEN CITY Steampunk jsou neobvyklým dárkem pro milovníky krásy a překvapení. Přesnost hodinového strojku lze nastavit pomocí olovnice. Doba provozu po natažení je až 12 hodin. Obtížnost: 4 z 5 (dle rozdělení Wooden City) Orientační doba na složení: 5 hodin Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY zažijete hodiny zábavy při skládání a poznáte převody, gumičkové motory, ozubená kolečka a další součástky z bezprostřední blízkosti. funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu propracované detaily obrázkový návod STEM - vzdělávací koncept, který využívá propojenosti čtyř vědních oborů: S cience (přírodní vědy), T echnology (technika), E ngineering (technologie) a M athematics (matematika) UPOZORNĚNÍ: K sestavení je třeba ulamovací nůž, nůžky, brusný papír a svíčku z vosku (není součástí výrobku). Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba ozubená kolečka navoskovat. Rozměr složeného puzzle cca 36,4 x 70,8 x 9,6 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.89 kg |
| EAN: | 5903641494991 |
| Počet dílků: | 269 |
| Rozměry krabice (balení): | 35,5 x 24 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 36,4 x 70,8 x 9,6 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 5 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
