WOODEN CITY 3D puzzle Superfast Car Carrier Truck
Kód: 157252
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY z kolekce Superfast jsou menší modely vozidel, které při dodržení jednoduchého postupu nejen skvěle vypadají, ale také skvěle jezdí! funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu s propracovanými detaily obrázkový návod vyrobeno v EU Měřítko: 1:40 Obtížnost: střední 3,5 Orientační doba na složení: 2 hodiny UPOZORNĚNÍ: Pro správné fungování a bezproblémový provoz je třeba součástky jako jsou ozubená kolečka a osy promazat voskem z jakékoliv svíčky, aby byl pohyb prováděn s minimálním třením. Balení obsahuje pouze Car Carrier Truck - model nákladního vozu pro přepravu automobilů. Ostatní modely nejsou součástí balení, slouží pouze pro ilustraci. Rozměr složeného puzzle cca 29,6 x 6,6 x 10 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 5903641494717 |
| Počet dílků: | 182 |
| Rozměry krabice (balení): | 24,2 x 9 x 2,6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 29,6 x 6,6 x 10 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 120 min |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
