WOODEN CITY 3D puzzle Superfast Monster Truck 5
Kód: 157257
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY z kolekce Superfast jsou menší modely vozidel, které při dodržení jednoduchého postupu nejen skvěle vypadají, ale také skvěle jezdí! funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu s propracovanými detaily obrázkový návod vyrobeno v EU Měřítko: 1:54 Obtížnost: snadná 2,5 Orientační doba na složení: 1 hodina UPOZORNĚNÍ: Pro správné fungování a bezproblémový provoz je třeba součástky jako jsou ozubená kolečka a osy promazat voskem z jakékoliv svíčky, aby byl pohyb prováděn s minimálním třením. Rozměr složeného puzzle cca 6,8 x 4 x 4,9 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 5903641494328 |
| Počet dílků: | 64 |
| Rozměry krabice (balení): | 24,2 x 9 x 2,6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 6,8 x 4 x 4,9 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 8 let |
| Doba hraní: | 60 min |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
