WOODEN CITY 3D puzzle Superfast Rally Car č.4
Kód: 142758
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY z kolekce Superfast jsou menší modely vozidel, které při dodržení jednoduchého postupu nejen skvěle vypadají, ale také skvěle jezdí! funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu s propracovanými detaily obrázkový návod vyrobeno v EU Měřítko: 1:46 Obtížnost: Snadná Orientační doba na složení: 1 hodina UPOZORNĚNÍ: Pro správné fungování a bezproblémový provoz je třeba součástky jako jsou ozubená kolečka a osy promazat voskem z jakékoliv svíčky, aby byl pohyb prováděn s minimálním třením. Rozměr složeného puzzle cca 9,6 x 3,7 x 4,6 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 5903641494212 |
| Počet dílků: | 113 |
| Rozměry krabice (balení): | 24,5 x 9,5 x 2,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 9,6 x 3,7 x 4,6 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
