WOODEN CITY 3D puzzle Tajemná schránka 176 dílků
Kód: 145723
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Jak nejlépe uchovávat tajemství a poklady? K tomu skvěle poslouží dřevěná mechanická schránka inspirovaná legendou o Pátém elementu. Díky jedinečnému designu a překvapivým detailům tohoto modelu bude vaše trávení času plné zábavy a skvělých emocí. Jak tajemnou skříňku otevřít, není tak snadné uhodnout. Ten, kdo ji obdrží jako hotový dárek, bude muset chvíli přemýšlet. Model je zhmotněním uměleckého řemesla: - víko se otevírá klíčem, který spojuje 4 trojúhelníky, - čtyři živly: mysl, tělo, zrak a sluch, - pátým je láska, která otevře všechny zámky. 3D puzzle WOODEN CITY Mystery Box je neobvyklým dárkem pro milovníky krásy a překvapení. Obtížnost: 4 z 5 (dle rozdělení Wooden City) Orientační doba na složení: 5 hodin Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY zažijete hodiny zábavy při skládání a poznáte převody, gumičkové motory, ozubená kolečka a další součástky z bezprostřední blízkosti. funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu propracované detaily UPOZORNĚNÍ: K sestavení je třeba ulamovací nůž, nůžky, brusný papír a svíčku z vosku (není součástí výrobku). Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba nápravy a ozubená kolečka navoskovat. Rozměr složeného puzzle cca 14,3 x 14 x 10,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.96 kg |
| EAN: | 5906874128176 |
| Počet dílků: | 176 |
| Rozměry krabice (balení): | 35,5 x 24 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 14,3 x 14 x 10,5 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 300 min |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
