WOODEN CITY 3D puzzle Traktor 164 dílků
Kód: 150369
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Lidé s tvrdohlavou a silnou vůlí jsou často přirovnáváni k traktorům. "Jede jako traktor", to znamená, že dělá vše pro to, aby překonal překážky. 3D model Traktor Wooden City se snadno pohybuje po nerovném terénu! Stačí ho přidat do své sbírky a vyzkoušet! Detaily shodné se skutečným traktorem: - podvozek, - velká terénní kola, - palubní deska, - žebrovaný volant, - lžíce zavěšená na háku. 3D puzzle WOODEN CITY Traktor je skvělým dárkem pro každého milovníka silných strojů. Obtížnost: 3 z 5 (dle rozdělení Wooden City) Orientační doba na složení: 3,5 hodiny Měřítko: 1:20 Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY zažijete hodiny zábavy při skládání a poznáte převody, gumičkové motory, ozubená kolečka a další součástky z bezprostřední blízkosti. funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu propracované detaily obrázkový návod UPOZORNĚNÍ: K sestavení je třeba ulamovací nůž, nůžky, brusný papír a svíčku z vosku (není součástí výrobku). Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba nápravy a ozubená kolečka navoskovat. Rozměr složeného puzzle cca 15,8 x 11,9 x 7,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 5906874128206 |
| Počet dílků: | 164 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 17,5 x 2,8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 15,8 x 11,9 x 7,2 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 200 minut |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
