WOODEN CITY 3D puzzle Trezor 225 dílků
Kód: 145729
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Pokud nevíte, kam bankovky schovat, bude tento model skvělou volbou. Stačí si vymyslet vlastní číselný kód a nikomu ho neříkat. Díky jedinečnému designu a překvapivým detailům tohoto modelu bude vaše trávení času plné zábavy a skvělých emocí. Některé funkce sestaveného modelu: ⠀ - mechanismus napodobuje činnost bankovního trezoru; - trezor má na horní části těla rukojeť pro snadné přenášení; - uvnitř je polička; - dveře mají mechanický zámek s kódovou kombinací tří čísel; - číselnou hodnotu kódu lze kdykoli změnit; - v případě, že jste zapomněli heslo, můžete použít tajnou funkci a trezor otevřít (tento způsob je popsán v návodu). 3D puzzle WOODEN CITY Safe je neobvyklým dárkem pro milovníky krásy a překvapení. Obtížnost: 4 z 5 (dle rozdělení Wooden City) Orientační doba na složení: 4 hodiny Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY zažijete hodiny zábavy při skládání a poznáte převody, gumičkové motory, ozubená kolečka a další součástky z bezprostřední blízkosti. funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu propracované detaily UPOZORNĚNÍ: K sestavení je třeba ulamovací nůž, nůžky, brusný papír a svíčku z vosku (není součástí výrobku). Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba nápravy a ozubená kolečka navoskovat. Rozměr složeného puzzle cca 15 x 15 x 15 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.04 kg |
| EAN: | 5906874128367 |
| Počet dílků: | 225 |
| Rozměry krabice (balení): | 35,5 x 24 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 15 x 15 x 15 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 240 min |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
