WOODEN CITY 3D puzzle Vrtulník Limitovaná edice 178 dílků
Kód: 150231
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dřevěná mechanická stavebnice vojenského vrtulníku na vás čeká! Díky jedinečnému designu a překvapivým detailům tohoto modelu bude vaše trávení času plné zábavy a skvělých emocí. Vlastnosti modelu: - výrazné barevné prvky díky vysoce přesnému UV tisku, - dřevěná krabička slouží jako podstavec, - sběratelská edice. 3D puzzle WOODEN CITY Helicopter bude nejlepším dárkem pro každého milovníka letectví. Obtížnost: střední 3 z 5 Orientační doba na složení: 4 hodiny Měřítko: 1:30 Dřevěné 3D puzzle WOODEN CITY jsou detailně propracované funkční mechanické modely, které se skládají bez lepidla nebo nářadí. Jsou vyrobeny z ekologických dřevěných materiálů - kvalitní březové překližky. S mechanickými dřevěnými puzzle WOODEN CITY zažijete hodiny zábavy při skládání a poznáte převody, gumičkové motory, ozubená kolečka a další součástky z bezprostřední blízkosti. funkční mechanický model skládání bez použití lepidla nebo nářadí kvalitní zpracování z přírodního materiálu propracované detaily UPOZORNĚNÍ: K sestavení je třeba ulamovací nůž, nůžky, brusný papír a svíčku z vosku (není součástí výrobku). Pro správné fungování a bezproblémový provoz je potřeba nápravy a ozubená kolečka navoskovat. Rozměr složeného puzzle cca 24 x 12 x 30,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.83 kg |
| EAN: | 5903641494588 |
| Počet dílků: | 178 |
| Rozměry krabice (balení): | 25 x 19,5 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 24 x 12 x 30,5 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
| Doba hraní: | 240 min |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
