WOODEN CITY Dřevěná mapa se zvířátky velikost L (83x55cm)
Kód: 142786
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dřevěné "puzzle" se zvířátky zobrazující mapu celého světa poslouží jako krásná dekorace dětského pokoje, která přímo vybízí k vymalování. Pomocí oboustranné lepicí pásky ji snadno umístíte na zeď pokojíčku, dveře nebo třeba skříň. Originální dřevěná mapa světa je vyřezaná laserem z kvalitní břízové překližky. překrásná dekorace vybízející k vymalování prohlubuje zájem dítěte o přírodu a zeměpis součástí balení je obrázkový návod pro rozmístění a oboustranná lepicí páska vyrobeno v EU z kvalitní březové překližky Měřítko: 1:39 mil. Obtížnost: Snadná Orientační doba na složení: 1 hodina Rozměr složeného puzzle cca 83 x 55 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| EAN: | 5903641494281 |
| Počet dílků: | 29 |
| Rozměry krabice (balení): | 35,5 x 24 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 83 x 55 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
