WOODEN CITY Dřevěná mapa se zvířátky velikost M (57x38cm)
Kód: 142785
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dřevěné "puzzle" se zvířátky zobrazující mapu celého světa poslouží jako krásná dekorace dětského pokoje, která přímo vybízí k vymalování. Pomocí oboustranné lepicí pásky ji snadno umístíte na zeď pokojíčku, dveře nebo třeba skříň. Originální dřevěná mapa světa je vyřezaná laserem z kvalitní břízové překližky. překrásná dekorace vybízející k vymalování prohlubuje zájem dítěte o přírodu a zeměpis součástí balení je obrázkový návod pro rozmístění a oboustranná lepicí páska vyrobeno v EU z kvalitní březové překližky Měřítko: 1:57 mil. Obtížnost: Snadná Orientační doba na složení: 1 hodina Rozměr složeného puzzle cca 57 x 38 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5903641494274 |
| Počet dílků: | 29 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 17,5 x 3 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 57 x 38 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
