WOODEN CITY Dřevěné puzzle Dinosauři 20 dílků
Kód: 169427
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dřevěné puzzle WOODEN CITY zve všechny děti ke skládání. 5 unikátně tvarovaných dílků. Puzzle u dětí rozvíjí soustředění, trpělivost a kreativitu. Každý dílek je vyroben s přesností a péčí a tvoří okouzlující scénu. Hladké hrany bez třísek díky preciznímu laserovému zpracování. Uvnitř balení je samostatná předloha na skládání. Rozměr složeného puzzle cca 17,4 x 19,3 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 5904151828061 |
| Počet dílků: | 20 |
| Rozměry krabice (balení): | 16 x 11 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 17,4 x 19,3 cm |
| Materiál: | Dřevo - překližka |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
