WOODEN CITY Dřevěné puzzle Duhový vlk 150 dílků
Kód: 162517
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Laserem vyřezávané dřevěné puzzle WOODEN CITY se svými speciálně tvarovanými dílky je neskutečně zábavné. Část dílků je vyrobena ve tvaru zvířat , jejichž výsledný efekt umocňují laserem zvýrazněné detaily. Tyto dílky mohou samostatně stát jako drobné figurky. Skládání puzzle s různotvarými dílky je obtížnější a představuje větší výzvu, než skládání klasického puzzle. Značka WOODEN CITY kromě unikátního konceptu puzzle nezapomíná na ekologii, u těchto výrobku proto nenaleznete žádné plastové obaly . s unikátně tvarovanými dílky ve tvaru zvířat vyšší obtížnost při menším počtu dílků - skládání puzzle s různotvarými dílky je náročnější hladké hrany bez třísek díky preciznímu laserovému zpracování vyrobeno z pevné dřevovláknité HDF desky o síle 3-4mm uvnitř balení je samostatná předloha na skládání EKO Friendly 100% bez plastových obalů - puzzle je v papírovém sáčku uvnitř papírové krabičky vhodný dárek pro jakoukoliv příležitost Rozměr složeného puzzle cca 19,3 x 21,1 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 5904151826890 |
| Počet dílků: | 150 |
| Rozměry krabice (balení): | 20 x 20 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 19,3 x 21,1 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Věk: | od 10 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
