WOODEN CITY Dřevěné puzzle Život na farmě 2v1, 200 dílků EKO
Kód: 145352
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Laserem vyřezávané dřevěné puzzle WOODEN CITY se svými speciálně tvarovanými dílky je neskutečně zábavné. Část dílků je vyrobena ve tvaru zvířat, staveb nebo předmětů , jejichž výsledný efekt umocňují laserem zvýrazněné detaily. Tyto dílky mohou samostatně stát jako drobné figurky. Skládání puzzle s různotvarými dílky je obtížnější a představuje větší výzvu, než skládání klasického puzzle. Puzzle je navíc oboustranné , skládat můžete jak podle obrázku (lícová strana), tak podle tvaru (rubová strana se vzorem). Značka WOODEN CITY kromě unikátního konceptu puzzle nezapomíná na ekologii, u těchto výrobku proto nenaleznete žádné plastové obaly . s unikátně tvarovanými dílky představující známé stavby, předměty nebo zvířata podle tématu motivu vyšší obtížnost při menším počtu dílků - skládání puzzle s různotvarými dílky je náročnější oboustranné puzzle 2v1 - z jedné strany je obrázek, z druhé opakující se vzor pro skládání podle tvaru hladké hrany bez třísek díky preciznímu laserovému zpracování vyrobeno z pevné dřevovláknité HDF desky o síle 3-4mm uvnitř balení je samostatná předloha na skládání EKO Friendly 100% bez plastových obalů - puzzle je v papírovém sáčku uvnitř papírové krabičky vhodný dárek pro jakoukoliv příležitost Velikost: M Počet dílků celkem: 200 Unikátně tvarované dílky: 20 Rozměr složeného puzzle cca 25,4 x 18,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 5904151822847 |
| Počet dílků: | 200 |
| Rozměry krabice (balení): | 15,2 x 12,5 x 12,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 25,4 x 18,2 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
