WOODLIKA Dřevěné puzzle Vesmírný dobrodruh 120 dílků
Kód: 159930
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Laserem vyřezávané dřevěné puzzle PUZZLER s akvarelovým motivem má speciálně tvarované dílky. Část dílků je vyrobena ve tvaru zvířat a rostlin , jejichž výsledný efekt umocňují laserem zvýrazněné detaily. Tyto dílky mohou samostatně stát jako drobné figurky. Skládání puzzle s různotvarými dílky je obtížnější a představuje větší výzvu, než skládání klasického puzzle. unikátně tvarované dílky hladké hrany bez třísek díky preciznímu laserovému zpracování vyrobeno z tvrdého bukového dřeva doba skládání až 3 hodiny baleno v dřevěné dárkové krabičce a jutové tkanině horní část krabičky slouží jako předloha skládaného motivu - v balení najdete dva dílky sloužící jako stojánek vyrobeno v České republice Rozměr složeného puzzle cca 21 x 29,7 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 684910806954 |
| Počet dílků: | 120 |
| Rozměry krabice (balení): | 20 x 15 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 21 x 29,7 cm |
| Materiál: | Dřevo |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
