WOODY Magnetická mapa ČR s obrázky a společenská hra, 3 v 1
Kód: 131057
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Naučné puzzle, školní pomůcka a společenská hra v jednom! Cílem je naučit vnímat dítě naši republiku jako stát, který je plný zajímavostí. Současně se zde dítě naučí rozčlenit naši republiku do jednotlivých okresů a určit jejich hlavní města. Na podkladové desce jsou rovněž zakresleny řeky a pohoří. Dítě přikládá dílky znázorňující jednotlivé okresy na podkladovou magnetickou plochu. Hranice jednotlivých okresů jsou vyznačeny tenkou červenou linkou, podle které dítě jednoduše určí, kam který dílek patří. Později už bezpečně ví a osvojí si znalost, kde se jednotlivé okresy nacházejí, s kterými sousedí atd... Díky obrázkům umístěným na každém dílku si děti ihned uvědomí, co je pro každý okres charakteristické, co se kde pěstuje, vyrábí, těží, kde jaká zvířata žijí, eventuelně, kde se jaká stavba, budova, hrad či zámek nachází. S kompletně poskládanou mapou si pak s rodiči nebo kamarády zahrají hru, která bystří smysly a trénuje postřeh. Design a kresby pocházejí od českých návrhářů. Vhodné pro děti. Rozměr: 77 x 47 x 0,5 cm. Rozměr složeného puzzle cca 77 x 47 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| EAN: | 8591864912308 |
| Počet dílků: | 67 puzzle dílků + 117 obrázků |
| Rozměry krabice (balení): | 77 x 47 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 77 x 47 cm |
| Materiál: | dřevo a magnet |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
