WREBBIT 3D 3D puzzle Harry Potter: Bradavice, Astronomická věž 875 dílků
Kód: 117322
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Sova ti nepřinesla pozvánku do Bradavické školy čar a kouzel? Nemusíš zoufat, postav si vlastní Bradavice doma! Poskládej si Astronomickou věž , nejvyšší věž celého bradavického hradu. Mladé čarodějky a kouzelníci zde mají hodiny astronomie, jinak je přístup do věže přísně zakázán. To však nezabránilo Harry Potterovi, aby zde čelil smrtijedům, když chtěli obsadit Bradavickou školu čar a kouzel... Roztřiďte, složte a vytvořte 3D model. Trojrozměrné puzzle WREBBIT kombinuje výzvu a zážitek. Puzzle se skládá podle referenčních obrázků na krabici a černobílého obrázkového návodu. Díky důmyslně navrhnutému tvaru a tloušťce dílků drží u sebe bez nutnosti lepení. originální 3D puzzle ze speciálního odolného materiálu (silná vrstva hutného polyethylenu a kvalitní papír) pro složení není třeba žádné nástroje ani lepidlo nečíslované dílky pro ideální vyvážení zábavy a obtížnosti 3D puzzle WREBBIT lze jednoduše rozložit a skládat opakovaně ekologické balení bez plastových obalů přehledný obrázkový návod vyrobeno v Kanadě Poznámka: Dílky označené červenými tečkami byly nezbytné pouze pro výrobu, nejsou však součástí samotného 3D puzzle. Můžete je proto z krabice rovnou vytřídit, odložit stranou a uschovat si je až do dokončení skládačky. Proč? Protože během třídění i to nejbystřejší oko přehlédne správný dílek, který omylem skončí mezi červeně tečkovanými. Ilustrační video 3D puzzle Wrebbit Rozměr složeného puzzle cca 39,3 x 32,3 x 49 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| EAN: | 665541020155 |
| Počet dílků: | 875 |
| Rozměry krabice (balení): | 41 x 31 x 11,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 39,3 x 32,3 x 49 cm |
| Materiál: | Papír + pěna |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
