WREBBIT 3D 3D puzzle Harry Potter: Bradavice, Velká síň 850 dílků
Kód: 116135
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Sova ti nepřinesla pozvánku do Bradavické školy čar a kouzel? Nemusíš zoufat, postav si vlastní Bradavice doma! Poskládej si Velkou síň , kde se každoročně koná slavnostní večeře u příležitosti zahájení nového školního roku. Kromě budovy, kde se kouzelníci a mladé čarodějky stravují, je součástí 3D modelu i věž s pracovnou profesora Brumbála a další části bradavického hradu i s náměstím před velkými hodinami. 3D puzzle od kanadského výrobce WREBBIT je puzzle, které nemusíte lepit a přesto drží u sebe, aniž by bylo potřeba lepidlo! Tato úžasná replika je vyrobena z 850 dílků a potěší každého milovníka skládání a čarovného světa Harryho Pottera. Do stavby hradu se může zapojit celá rodina, výsledek rozhodně stojí za to! Odolné dílky 3D puzzle Wrebbit z kvalitního netoxického polyetylenu jsou silné a skládání je velkou zábavou. Díky tomu může být puzzle skládáno znovu a znovu. Ilustrační video 3D puzzle Wrebbit Rozměr složeného puzzle cca 50 x 38,5 x 47 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.78 kg |
| EAN: | 665541020148 |
| Počet dílků: | 850 |
| Rozměry krabice (balení): | 41 x 31 x 11,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 50 x 38,5 x 47 cm |
| Materiál: | Papír + pěna |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
