WREBBIT 3D 3D puzzle Titanic 440 dílků
Kód: 141919
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Postav si vlastní maketu slavného parníku Titanic a vydej se na okružní plavbu! Tato úžasná replika je vyrobena z 440 dílků a potěší každého milovníka lodního cestování. Do stavby modelu se může zapojit celá rodina, výsledek rozhodně stojí za to! Roztřiďte, složte a vytvořte 3D model. Trojrozměrné puzzle WREBBIT kombinuje výzvu a zážitek. Puzzle se skládá podle referenčních obrázků na krabici a černobílého obrázkového návodu. Díky důmyslně navrhnutému tvaru a tloušťce dílků drží u sebe bez nutnosti lepení. originální 3D puzzle ze speciálního odolného materiálu (silná vrstva hutného polyethylenu a kvalitní papír) pro složení není třeba žádné nástroje ani lepidlo nečíslované dílky pro ideální vyvážení zábavy a obtížnosti 3D puzzle WREBBIT lze jednoduše rozložit a skládat opakovaně ekologické balení bez plastových obalů přehledný obrázkový návod vyrobeno v Kanadě Poznámka: Dílky označené červenými tečkami byly nezbytné pouze pro výrobu, nejsou však součástí samotného 3D puzzle. Můžete je proto z krabice rovnou vytřídit, odložit stranou a uschovat si je až do dokončení skládačky. Proč? Protože během třídění i to nejbystřejší oko přehlédne správný dílek, který omylem skončí mezi červeně tečkovanými. Rozměr složeného puzzle cca 77 x 7,5 x 14 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 665541010149 |
| Počet dílků: | 440 |
| Rozměry krabice (balení): | 31 x 31 x 8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 77 x 7,5 x 14 cm |
| Materiál: | Papír s pěnovým jádrem |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
